Kendizine Ait

İnternet Sitesi İster misiniz?

Sağlığı ile ilgili problemi olanların her şeyi danıştıkları gibi rahatsızlıklarını da öncelikle internet üzerinden araştırdıklarını hepimiz biliyoruz. 

Ayrıca bu kişiler için ilk çaldıkları kapı da yine internet üzerinden erişebildikleri ve erişim kurdukları uzmanlar olmaktadır. 

Sizin de erişilebilir olmanız için bir teklifimiz var…! Hem de size ve bütçenize uygun seçeneklerle… 

internet sitem nasıl görünür?

Avantajlarınız

Sosyal Ağlarınıza Erişim

Hastalarınızın sizi daha iyi tanıyıp, sizinle daha hızlı iletişim kurabilmeleri için iyi bir fırsat. Sitenize yönlendireceğiniz her kes aynı zamanda facebook, twitter, instagram gibi daha bir çok hesabınıza sayfanın en başına yerleştirilen ikonlarla erişebilir.

Hızlı Görsel Sayfalar

Google ile uyumlu hızlı açılan ve görsel olarak zenginleştirilmiş sayfalarımızda tüm ziyaretçileriniz KESİNTİSİZ size ulaşabiliyor. Güçlü alt yapımız sayesinde 7/24 size güvenle hizmet vermekten dolayı mutluyuz.

Arama Motorlarına Uyumlu

İnternette arandığınızda bulunabilmek için hazırlanmış olan sayfanın size ait olduğu da belirtilmiş olmalı! Sayfanızı sizin için ücretsiz etiketleyip belirtiyoruz. Google, Yandex, Bing için artık size ait bir sayfa olduğu otomatik araçlarımızla bildiriliyor.

WordPress Tabanlı

Size en yaygın kullanılan bir internet yayın aracı sunuyoruz. Açık kaynak kodlu, güvenilir ve hızlı bir araçtır. Güncellenebilir veya değiştirilebilir. Dilediğiniz zaman bir başka platforma aktarılabilir bir dizayn sunar.

İletişim Bilgileriniz Ulaşılabilir

Ziyaretçilerin sizi hemen ve direk aramasını teşvik eden subliminal arama butonlarını sayfanıza dağıtıyoruz. Sayfa sonunda çalışma saat ve iletişim bilgilerinizi paylaşarak erişilebilirliğinizi arttırıyoruz. Dilerseniz sizi Harita'larda işaretliyoruz. (ücretli)

Sağlam Alt Yapı

Sunucularımız %99,99 uptime oranı ile sürekli hizmet vermektedir. Bu sunucuların bakımı ve işletmesi sizin için tarafımızdan ücretsiz takip edilmekte ve arızalarında direk müdahalesi sağlanmaktadır.

Sizi Tanıtıyoruz

Bu alanda sizi dilediğiniz şekilde tanıtıyoruz. Özgeçmişinizi ve uğraş alanlarınızı, özellikle belirtmek istediğiniz tedavilerinizi buraya işliyoruz.

Bu sayfa internette en basit şekliyle bilinirliğinizi arttırmaya ve sizi ihtiyacı olan hastalarınızla buluşturmayı sağlar. 

Alt yapısı güçlü bir internet sayfasıyla reklamlarınızı daha iyi yapabilir ve hasta güvenirliliğinizi arttırabilirsiniz. 

Tanıtım – Güvenilirlik

Sosyal ağ – İletişim

Ayrıca sosyal ağ ikonlarıyla ziyaretçilerinizin sizi daha iyi tanımasını ve daha rahat iletişime geçmesini sağlıyoruz. 

Kliniğiniz

Görselliğinizi arttırarak çok daha fazla ziyaretçi dönüşü sağlayabilirsiniz. Ziyaretçileriniz sizi yakından tanımak isteyecekler ve mutlaka gelip görerek tavsiyelerinizi almak isteyeceklerdir.

Site en uygun paketimizi seçin...

Adres & İletişim

Çalışma Saatleriniz

Hafta içi (Pzt – Cm) : 09:00 – 18:00

Hafta sonu (Cmt – Pz): 10:00 – 16:00

Lütfen randevu alınız…

Adresiniz

Haritada* gösterilebilir adresiniz.

Telefon: 0 599 999 99 99

Email: [email protected]

Site Kullanım Şartları

Bu site sadece bilgilendirme amacıyla hazırlanmıştır. Buradaki bilgiler tavsiye amaçlı olup doktorunuzun öneri yerine geçmez. Yayın hakları @TamTedavi.com ‘a aittir. İzinsiz çoğaltılamaz.

Sizin de böyle bir sayfanız olsun istiyorsanız bize ulaşın.

0 531 832 36 30