Hakkımızda

TamTedavi.com, yasal hale getirilmiş geleneksel ve tamamlayıcı tıp uygulamalarını, kliniklerinde Sağlık Bakanlığımızın uygun gördüğü biçimde sunan hekimleri, bualanda tedavi görmek isteyen hastalarla buluşturmayı hedefleyen bir internet sitesidir. Çevrenizde size en yakın geleneksel ve tamamlayıcı tıp uygulamaları olan akupunktur, hacamat, kupa, sülük, ozon tedavisi, proloterapi, fitoterapi, müzikterapi, refleksoloji, hipnoz, apiterapi, aromaterapi, homeopati, biyoenerji, biyorezonans, fonksiyonel tıp, mezoterapi, medikal estetik, nöralterapi, osteopati, kayropraksi, PRP, CGF, Saç Ekimi gibi tedaviler uygulayan uzmanlara ulaşabilirsiniz.

Bulunduğunuz bölgede tedavi görmek istediğiniz alana yönelik bir hekimi arama sayfamızdaki form aracılığı ile bulmanıza yardımcı oluyoruz. Size en yakın hekimi bu sayfamızda bulabilirsiniz.

Kalitemiz

TamTedavi.com internet sayfalarımızda listelenmiş olan uzmanlarımız konusunda yetkili ve deneyimli olduklarını ispat etmişlerdir. Sağlık Bakanlığı veya ilgili bakanlık izni ile işletmiş oldukları muayenehanelerinde bu uygulamaları yaptıklarını taahhüt etmişlerdir. Bunun aksi tespit edilen veya bildirilenler sistemimizden düşürülmektedir. Sizlerde deneyimlediğiniz uzmanlar hakkında yorum yaparak veya puanlayarak gelişimine katkı sağalayabilirsiniz.

Belirtmek istediğiniz diğer konularda bize bu sayfamızdan direk yazabilirsiniz. >>>

Hangi Doktor?

Genel vücut iyilik hali, Kronik hastalıklar ve Sık ilaç kuallananlar için;

Akupunktur, Fonksiyonel Tıp, Fitoterapi, Kupa/Hacamat, Sülük Tedavileri, Ozon Tedavisi, Aromaterapi, Homeopati, Apiterapi, Biyorezonans, Refleksoloji, Biyoenerji

Kas veya Eklem Ağrıları için;

Osteopati, Proloterapi, Kayropraksi, Ozon Tedavisi, PRP/CGF Uygulamaları, Nöral Terapi, Refleksoloji, Sülük Tedavileri, Kupa/Hacamat Uygulamaları, Apiterapi

Estetik ve Güzellik Üzerine;

Mezoterapi, Ozon, CGF/PRP uygulamaları, Medikal Estetik, Akupunktur, Sülük Tedavileri, Aromaterapi,

Bağımlılık Tedavileri;

Hipnoz, Akupunktur, Kupa/Hacamat, Sülük Tedavileri, Müzikterapi, Aromaterapi

Doktorlarımıza Yönelik

TamTedavi.com, Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp alanında kendini tanıtmak isteyen hekimlerimize açık bir platformdur. Bilgilerinizi bu sayfadan girerek ücretsiz şekilde listelenmenizi sağlayabilirsiniz.

Daha fazla bilgi için bizimle iletişim kurabilirsiniz. >>>