Regülasyon Tıbbı nda Sağlığın Temeli Kış Okulu

TamTedavi.com olarak Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp uygulamaları yapan uzmanlarımıza yönelik uygun bir fırsat sunmaktan mutluluk duyuyoruz. GETAT-UZDER tarafından organize edilen Regülasyon Tıbbında Sağlığın Temeli Kış Okulu’na indirimli olarak kayıt yaptırabilirsiniz.

TamTedavi.com sitesine üye olan hekimlerimiz, 21-24 Kasım tarihleri arası yapılacak bu etkinliğe 750 TL ödeyerek katılabilecek.

Bu sayfadan sitemize üye olabilirsiniz.

Regülasyon Tıbbı, “hastalık yoktur hasta vardır” prensibi ile her hastaya özgü bir metot kullanılarak yapılan, vücudumuzun kendi kendini tedavi edebilme kapasitesini arttırarak, bedenimizde var olan eser elementler ile vitamin ve hormonların yapımını yönetebilme yeteneğinden faydalanan bir tedavi yaklaşımıdır. Bu yaklaşım, ayrıca gereğinde kişiye uygulanacak olan Nöralterapi, Akupunktur, Homeopati, Biyofoton ve Manyetik Alan terapisi gibi Tamamlayıcı Tıp yöntemlerinin de daha etkin ve hemen hemen yan etkisiz olmasını sağlamaktadır.

Biz GETAT-UZDER olarak, meslektaşlarımızı bu alanda da bilgilendirme hamlemizin 1. sini bu yıl 21 – 24 Kasım 2019 tarihlerinde, Regülasyon Tıbbında Sağlığın Temeli Kış Okulu organizasyonu ile başlatmış bulunmaktayız. Bu 1. kursumuzda, öncelikle regülasyon tıbbı nedir, nasıl uygulanmalıdır; hipoksi, disbiyosiz, oksijensizlik ve oksijenin önemi; candida albicans, bağırsak florası ve geçirgenlik; yaşam şeklimizi düzenleyebileceğimiz alkali beslenme, alkali su; minerallerin, enzimlerin ve aminoasitlerin sağlığımızda ne kadar önemli olduğu vb gibi hususları, alanında son derece değerli olan hocalarımızın katılımları ile sizlere sunacağız. Regülasyon Tıbbı nda Sağlığın Temeli Kış Okulu organizasyonumuzun bu alanda atılan önemli bir adım olduğu inancıyla, katılacak olan sağlık profesyonellerimize şimdiden başarılar diliyoruz.